Genel · 4 Nisan 2017 0

#İstanbul Su Kaçağı Bulma Servisleri
Ubuntu 22.04'te Fail2ban Nasıl Kurulur ve Yapılandırılır

İstanbul su kaçağı bulma servisleri kameralı sistemle tesisat içinde oluşan su sızıntısını tespit edip gereken tamir işlerinide zamanında yapmaktadır. İstanbul su kaçağı bulmak için doğru adres Çözüm Merkezi aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir.

İstanbul su kaçağı bulma ekipleri alet, cihaz kullanarak kırmadan sorunları saptayabilir. Su tesisat kaçaklarından kaynaklı duvarda boya akması, duvar boyası, alçısının dökülmesi, ıslaklık ve kötü kokular binanızda yer alıyor olabilir. Eskiden kırılma sonucu ile bulunan su tesisat kaçaklarının yerini bulmak için aslında cihaz teknolojisi ile herhangi bir tahribat oluşturmadan sonuca gidebiliriz. En fazla 1-2 saat sürebilecek analiz ve onarım gibi işlemlerde bizler örneğin banyoda rutubetin durduk yere artması nedeni ile sıcak su sistemlerini araştırırız. Sizin daireniz ve üst kattan gelen sıcak sular gibi konularda test pompası ve termal kamera ikilisini araştırma için kullanırken bazı binalarda yalnızca kimyasal kullanarak bile onarımı yerine getirebiliyoruz.

Termal kamera ile su kaçağı nasıl bulunur ? Genelde kalorifer tesisatı ve alakalı sıcak su sistemleri ile verimli sonuçlar alınmasını sağlar. Yani şebeke hattı ve gider sistemleri için pek bir önemi yoktur. Bu sistemler için farklı cihazlar ile kaliteli çözümler üretiyoruz. Merkezi ısıtma kalorifer su tesisatı veya bireysel kombili evlerde kızıl ötesi dalga yayarak o anda canlı video ekranına sıcaklık göstergelerini yansıtan bir cihazdır. Ne kadar karmaşık ve bol dirsekli sıcak su sistemi olsa da biz o sisteme sıcak su sağladıktan sonra nereye döşendiğini de net olarak görebiliyoruz. Beton ve fayansı sıcak suların ıslatması sorunlarında yerlerini saptamamız için cihaz ekranına bakmamız yeterli iken test pompası ile de alakalı sistemlerdeki sızıntıların varlığını basınç rakamlarını kontrol ederek de düzene alabiliyoruz. Yoğun ve öbek halde, yuvarlak şekle yakın olan kısımlarda genelde kümelenme vardır ve su birikintisi meydana gelmiştir. Biz o alanda direkt onarma amaçlı küçük tadilatlar başlatarak da problemin birçok noktaya yayılmasının önüne geçerek garantili işlemleri sizlere sunmaktayız.

Su kaçağını etkileyen faktörler belirtiler oldukça fazladır. Su sayacı daire su tesisatı kullanılmadığı halde hareket etmesi bunların en belirginleridir. Damlama yapan su tesisat borusu varsa çok geç fark edebilirsiniz yalnız su faturalarına bakarak veya evinizdeki kombi gibi bazı cihazlardaki basınç değerlerinin sıklıkla eksilmesi durumlarına göz gezdirebilirsiniz. Batarya ve musluğu açtıktan sonra kesilme olması, suyun kesik kesik gelmesi, su seslerinin duvar, fayans içinden gelmesi gibi sayısız sorunlarda kesinlikle kırmadan cihaz ile analiz yapan ekiplerimizi aramalısınız. Detaylı bilgi http://istanbulsukacagibulma.com/su-kacagi-tespiti.php yazımızda yer almaktadır.