Laminas\HttpHandlerRunner\Exception\EmitterException: Output has been emitted previously;

Share

Whmcs sisteminizde aşağıdaki hataytı alıyorsanız sebebi tamamen modüler kaynaklıdır. modüllerinizi kontrol edin syntax hatası olabilir muhtemelen.

Eğer sorun bir domain güncellemesinden sonra meydana geldiyse sebebi domain registrar değiştirmiş veya ilgili domaini kayıt eden firma sizin domainbayiniz değildir ve siz eklemeye çalışıyınca hataveriyordur.

Daha açık anlatmam gerekirse alicomez.com domainim rapidbyte.net üzerinde kayıtlı iken ben whmcsadmin panelden domain registrar’ı godaady yaparsam sistem godaddy modülü ile godaddy de bu domaini arayacak ve timeouta düşecek dolayısıyla aşağıdaki hatayı alacaksınız.

Çözümü çok basit : her domaini kendi yazmanında tutun.

Laminas\HttpHandlerRunner\Exception\EmitterException: Output has been emitted previously; cannot emit response in /var/www/vhosts/cloud.rapidbyte.net/httpdocs/vendor/laminas/laminas-httphandlerrunner/src/Exception/EmitterException.php:24
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/cloud.rapidbyte.net/httpdocs/vendor/laminas/laminas-httphandlerrunner/src/Emitter/SapiEmitterTrait.php(40): Laminas\HttpHandlerRunner\Exception\EmitterException::forOutputSent()
#1 /var/www/vhosts/cloud.rapidbyte.net/httpdocs/vendor/laminas/laminas-httphandlerrunner/src/Emitter/SapiEmitter.php(27): Laminas\HttpHandlerRunner\Emitter\SapiEmitter->assertNoPreviousOutput()
#2 /var/www/vhosts/cloud.rapidbyte.net/httpdocs/clientarea.php(0): Laminas\HttpHandlerRunner\Emitter\SapiEmitter->emit(Object(WHMCS\ClientArea))
#3 {main}