22 Tem, 2016

Pokemon Go casusluğu
" Pokemon Go casusluğu "

Merhaba değerli arkadaşlar.

Son zamanlarda oldukça popüler olan Pokemon Go casusluğu‘nu anlatan birkaç resim göstereceğim sizlere umarım oyunu oynarken yeniden düşünürsünüz.

Öncelikle Pokemon Go nedir ne değildir ondan bahsedeyim isterseniz;

Pokemon Go Nedir ?

90’ların sonu ve 2000’li yılların başında tüm dünyayı saran Pokemon çılgınlığı, cep telefonu uygulaması olarak geri döndü. Nintendo ve Niantic’in ortak yapımı olan Pokemon GO, Tüm Dünyada indirilebilir durumda. Ücretsiz oyunda 722 Pokemon karakteri, telefonların kameraları ile yakalanmaya çalışılıyor. Ancak farklı bölgelerdeki Pokemonları yakalayabilmek ya da rakiplerle mücadele edebilmek için oyuncuların bazen kilometrelerce yol kat edilmesi gerekiyor.

Şİmdi oyundaki casusluğa gelince arkadaşlar bu olay geçen haftalarda ortaya çıkmasına rağmen bugün yazarım yarın yazarım ve bugüne nasipmiş Yavuz yaz dedi öyle yazdım.

DroidJack ile kısaca enfekte edilmiş ve pazara sürülmüş ratlı bir oyun ve çogu programlamayı kurarken şuna ilgi edin fotograflarınızı çekebilme sms rehberi okuyabilme gibi izinler istiyor buna ilgi edin direk şak diye kurmayınız.

Şİmdi Oyunu oynarken tekrar düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Alen İbric’e teşekkürler.

 

Bu yazı 2250 Defa okundu, Beğendiyseniz üstteki benzer yazıları okumanızı öneririm, isterseniz site içinde farklı içerikleri arama yapabilirsiniz.

Ali Çömez / Slaweally

Kaldırımda yürürken beyaz çizgilere basmamaya çalışan, Sabah yüzünü yıkarken dirseklerinden su sızmasından nefret eden, Dönerle ayranı aynı anda bitirebilen, son dakikada otobüsü kaçırsada grur yapıp arkasından koşmayan... bir insanım :)

 1. Ellerine sağlık kardeşim andorid kullanıcıları bu makaleyi okuyunca daha dikkatli olacaklardır buna eminim. İnşallah bilgilerini sızdıran olmaz 🙂

 2. Eline sağlık. İznin olursa kişisel blogumda yazını yayınlamak istiyorum.

 3. Enes Tilgeler dedi ki:

  Açık anlatımınız için teşekkür ederim pokemon go yu tüm dosyalarına kadar kaldırıp daha sağlam bir yerden indirip dediklerinizi uygulayacağım tekrar teşekkürler 🙂

 4. Şunuda eklemek istiyorum. pokemon.no-ip.org adresini pingleyince herhangi bir yanıt alınmıyor. Fark edildi diye kaldırılmış olabilir mi ? Tekrar incelenirse güzel olur.

  • Ali Çömez dedi ki:

   Fark edilince itibar zedelenmemesi açısından kaldırılmış olabilir. her ne kadar temiz gözüksee artık bu yazıyı okuyanların gözünde bitti 🙂

 5. #SyNt4x dedi ki:

  Bosnalının kendine hayrı yok, pokemon dosyalarını mı inceliyor 😀 Pikachu yakalayamadığı için sarmıştır 😀 😀
  Komik amk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam olmadığınızı doğrulamak için aşağıdaki alana slaweally yazın