30 Haz, 2017

Premium Seo Pack Türkçe Dil dosyası
" Premium Seo Pack Türkçe Dil dosyası "

Merhabalar değerli dostlar, Premium Seo Pack Türkçe Dil dosyası mevcutta yoktu bildiğiniz üzere eklenti yapımcı ekibi dil paketi eklememekte ısrarcı olunca bende kendimce eklentiyi çevirmeye başladım bazen 2 kelime bazen 3 kelime derken demin baktım %35 tamamlanmış. hızlı olması açısından Google Translate ile çeviriyorum imla hataları olabilir ancak eklenti genel olarak şu anda Türkçe olarak kullanılabilir duruma geldi.

Eklentinin ne kadar büyük ve geniş çaplı olduğunu daha öne eklentinin tanıtımında bahsetmiştim ancak içinde bu kadar kelime olduğunu düşünmemiştim 🙂 inanın 1500 2000 civarı kelime var cümle de olabilir net birşey diyemem neyse eklentiyi kullananlar kullanmak isteyenler Türkçe olmadığı için yoast all in one seo vb tarzı diğer eklentilere yönelenler bence kesinlikle yapmayın bu hatayı.

Eklentiyi Türkçeye nasıl çeviririm ?

  • Eklenti ana dizini içinde “languages” isminde bir klasör oluşturup içine altta verdiğim 2 dosyayı yükleyin;
  • psp-tr_TR.po ve psp-tr_TR.mo indir
  • plugins/premium-seo-pack/languages/psp-tr_TR.po
  • plugins/premium-seo-pack/languages/psp-tr_TR.mo
  • Üstteki şekilde olacak son hali.

Premium Seo Pack Türkçe Dil dosyasını indirerek Eklentiyi %35 çevrilmiş hali ile kullanabilirsiniz.

Bu yazı 591 Defa okundu, Beğendiyseniz üstteki benzer yazıları okumanızı öneririm, isterseniz site içinde farklı içerikleri arama yapabilirsiniz.

Ali Çömez / Slaweally

Kaldırımda yürürken beyaz çizgilere basmamaya çalışan, Sabah yüzünü yıkarken dirseklerinden su sızmasından nefret eden, Dönerle ayranı aynı anda bitirebilen, son dakikada otobüsü kaçırsada grur yapıp arkasından koşmayan... bir insanım :)

  1. ipadiphone dedi ki:

    Eklenti için teşekkürler .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam olmadığınızı doğrulamak için aşağıdaki alana slaweally yazın