22 Eyl, 2017

" Pyxsoft Anti Malware [Kurulumu] "

Merhabalar arkadaşlar, Bu yazıda Pyxsoft Anti Malware kurulumu anlatacağım ancak öncelikle Pyxsoft Anti Malware nedir ne işe yarar gibi kısa notlar paylaşayım.

Pyxsoft Anti Malware Nedir ? bu arkadaşımız sunucu üzerinde bize malware yazılımlarına karşı oldukça sıkı bir şekilde korumaya alıyor nasıl ki ? derseniz şöyle sunucuya yüklenen dosyaları c99, r57, ANIShell gibi birçok server bypass araçlarını tanıyor ve upload veya herhangi bir şekilde sunucuya yüklenmesini engelliyor.

Pyxsoft Anti Malware kurulumu

cd ~
wget http://www.pyxsoft.com/software/antimalware/anti_malware.tar.gz
tar -xzf anti_malware.tar.gz
cd anti_malware
sh install.sh

Mod Security kurulumu

WHM panelinize giriş yapın
EasyApache 4 seçeneğini tıklayın
Pyxsoft Anti Malware [Kurulumu]

Pyxsoft Anti Malware [Kurulumu]
Resimdekiler gibi açığa getirin Review kısmına gelip provision butonuna tıklayın.

Veya aşağıdaki şekilde de yapabilirsiniz;

yum install ea-apache24-mod_security2

Kurulumdan bu kadar arkadaşlar.

 

Bu yazı 225 Defa okundu, Beğendiyseniz alttaki benzer yazıları okumanızı öneririm, isterseniz site içinde farklı içerikleri arama yapabilirsiniz.

#WordPress optimizasyon , #WordPress Yorumlarda Url kaldırma , #Optimize edilmiş .Htaccess , #En iyi forum Scripti , #İnstagram Mobil harici Fotoğraf yükleme (Bug) , #cPanel/Whm – Server optimizasyon , #LXC vs Docker , #Hosting Kontrol Panelleri , #Seo uyumlu temalar , #Yüksek Zityaretçi Trafiği İle Baş Etme ,

Ali Çömez / Slaweally

Kaldırımda yürürken beyaz çizgilere basmamaya çalışan, Sabah yüzünü yıkarken dirseklerinden su sızmasından nefret eden, Dönerle ayranı aynı anda bitirebilen, son dakikada otobüsü kaçırsada grur yapıp arkasından koşmayan... bir insanım :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam olmadığınızı doğrulamak için aşağıdaki alana slaweally yazın