15 Kas, 2016

" Themeforest ürün iadesi "

Merhabalar arkadaşlar.

Themeforest ürün iadesi Themeforest ürün iadesi hakkında biraz konuşmak istiyorum, Themefores Codecanyon graphicriver 3docean hepsi Envato şirketinin alt dallarıdır hepsi aynı hizmet politikalarına sahip tek şirket tarafından yönetiliyor.

Burada belirtmek istediğim sadece Envato ailesini övgülerle anlatmak değil ancak yapılan kaliteli hizmetin ve müşteri memnuniyetini göz önüne alacak olursakgerçekten çok sağlam bir kitleyi elde etmenin birinci kuralıdır bence.

Neyse uzatmadan konuya geçecek olursak Themeforest ürün iadesi yapmak için izleyeceğiniz yollar şu şekildedir arkadaşlar.

Öncelikle Geri iade sayfasına gitmeden önce size önerim ürünü aldığınız kişinin profiline girip ön mesaj göndermenizi avsiye ederim derdinizi sıkıntınızı anlatırsanız diğer aşamalara uğraşmaktan kurtulmuş olursunuz.

Satıcıya esaj gönderdiniz cevap geldi aldığınız ürünü hala övgüyle anlatıyor neden iade etmek istiyorsunuz vs ama yinede iade etmek isterseniz de Geri İade talebi gönderin derse yapacağınız işlemler şu şekildedir.

1- Geri İade sayfasına girin: Request a Refund

2- Themeforest ürün iadesiChoose your purchase * = burada iade etmek istediğiniz ürünü seçin

Main reason for requesting a refund * = Geri iade ediyorsunuz da temel neden nedir ??

Describe your request * = Uzzun uzun derdinizi anlatın satıcıyı ikna edin.


Bunların ardından bir geri iade süreci başlayacak incelemeler vs vs tabi sözde 🙂 Satıcı iadenizi kabul ettiyse sorun yok zaten fazla uzun sürmeyecektir.

Kabul edilmesinin ardından bir hafta içinde Envato (themeforest) panelinize ücret yatırılacaktır.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar, Selametle…

Bu yazı 3043 Defa okundu, Beğendiyseniz üstteki benzer yazıları okumanızı öneririm, isterseniz site içinde farklı içerikleri arama yapabilirsiniz.

Ali Çömez / Slaweally

Kaldırımda yürürken beyaz çizgilere basmamaya çalışan, Sabah yüzünü yıkarken dirseklerinden su sızmasından nefret eden, Dönerle ayranı aynı anda bitirebilen, son dakikada otobüsü kaçırsada grur yapıp arkasından koşmayan... bir insanım :)

 1. Musa dedi ki:

  geçenlerde codecanyondan bir script almıştım beklediğim gibi çıkmadı bende kullanmadım iade mevzusunu forumlarda filan baktım biraz adam akıllı birşey bulamayınca daha üstne gitmemiştim şimdi gösterdiğin gibi yapacağım bakalım bişi çıkarmı .

 2. Arslan Türk dedi ki:

  Codecanyondan boomchat scripti almıştım 30 dolara. Bazı özellikleri eksik vermişler ve tam özellikleri ayrı bir şekilde satıyorlarmış. Radyo link kısmına herhangi bir radyo adresi eklediğimde çalışmıyordu. Neden olabilir?

 3. Sadri ercan dedi ki:

  Themeforesürün satın almadan önce mutlaka detaylı bir demo incelemesi ardından yorumlar kısmından ürün yorumları ve destek hizmeti iyice araştırılmalı. Gerçi iade konusunda çok problem olacağını sanmıyorum çünkü bu işi gerçekten profesyonel olarak yapıyorlar ve işin hakkını veriyorlar. Benimde çok takdir ettiğim ender şirketleeden birisi. Makale için teşekkürler Ali.

 4. Hamdi dedi ki:

  Peki satıcı iadeyi kabul etmezse bir üste seviyeye taşıma olayı vardı 5 ürün iade hakkına sahipmişiz zaten normalde satıcı kabul etmesede themeforest kendisi veriyor daha sonra.Ama yöntemini unuttum işte hangi menüydü

  • Ali Çömez dedi ki:

   Güzel noktaya değinmişsin, onu hiç araştırmadım zaten gerek te kalmadı ancak ilk fırsatta deneyip buraya eklemeliyim, veya sen bulursan nasıl yaptığını anlatırsan buradan yayınlarım insanlar öğrenir.

 5. Kadir dedi ki:

  Ali tesekkur ederim faydali oldu.

 6. ömer dedi ki:

  Ali çok çok teşekkürler sayende 71 Usd boşuna gitmedi

 7. barış dedi ki:

  benim de almış olduğum pearl teması sorunlu.
  demolarda o kadar kolay ve pratikti ki BE yerine Pearl tercih ettim ve hata oldu benim için.
  kesinlikle tavsiye etmiyorum geri istem de bulundum bekliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam olmadığınızı doğrulamak için aşağıdaki alana slaweally yazın