Genel · 15 Kasım 2016 16

#Themeforest ürün iadesi
Merhabalar arkadaşlar.

Themeforest ürün iadesi Themeforest ürün iadesi hakkında biraz konuşmak istiyorum, Themefores Codecanyon graphicriver 3docean hepsi Envato şirketinin alt dallarıdır hepsi aynı hizmet politikalarına sahip tek şirket tarafından yönetiliyor.

Burada belirtmek istediğim sadece Envato ailesini övgülerle anlatmak değil ancak yapılan kaliteli hizmetin ve müşteri memnuniyetini göz önüne alacak olursakgerçekten çok sağlam bir kitleyi elde etmenin birinci kuralıdır bence.

Neyse uzatmadan konuya geçecek olursak Themeforest ürün iadesi yapmak için izleyeceğiniz yollar şu şekildedir arkadaşlar.

Öncelikle Geri iade sayfasına gitmeden önce size önerim ürünü aldığınız kişinin profiline girip ön mesaj göndermenizi avsiye ederim derdinizi sıkıntınızı anlatırsanız diğer aşamalara uğraşmaktan kurtulmuş olursunuz.

Satıcıya esaj gönderdiniz cevap geldi aldığınız ürünü hala övgüyle anlatıyor neden iade etmek istiyorsunuz vs ama yinede iade etmek isterseniz de Geri İade talebi gönderin derse yapacağınız işlemler şu şekildedir.

1- Geri İade sayfasına girin: Request a Refund

2- Themeforest ürün iadesiChoose your purchase * = burada iade etmek istediğiniz ürünü seçin

Main reason for requesting a refund * = Geri iade ediyorsunuz da temel neden nedir ??

Describe your request * = Uzzun uzun derdinizi anlatın satıcıyı ikna edin.


Bunların ardından bir geri iade süreci başlayacak incelemeler vs vs tabi sözde 🙂 Satıcı iadenizi kabul ettiyse sorun yok zaten fazla uzun sürmeyecektir.

Kabul edilmesinin ardından bir hafta içinde Envato (themeforest) panelinize ücret yatırılacaktır.

Şimdilik bu kadar arkadaşlar, Selametle…