WordPress Blog Tema #Bloggerz

Share

Merhaba arkadaşlar, WordPress Blog Tema #Bloggerz kişisel blogları olan arkadaşların saade ve temiz tasarımda bir tema arayanlar için ve herşeyden önemlisi benim şu ankinden önceki temayı soran arkadaşlar vardı yine aynı tarzdaki şu anda kullandığım bu tema ve hemen hepsi benzer şekillerde olduğu için beğenen arkadaşlar var.

Kısa tutmak gerekirse Ücretsiz Bloggerz Tema WordPress için güzel saade bir tema arkadaşlar. Temayı ben yapmadım ilk versiyonunu da Accespress tarafından yapılan ve ücretsiz dağatılan bir temadır ancak temayı kendi zevkime göre kendime göre şekillendirdim.

Son versiyon yani benim düzenlediğim halinin görselleri

Temanın Düzenlenmiş hali : Edited Demo

Temanın Düzenlenmiş hali : İndirilebilir sayfa

Temanın Orjinal haline ulaşmak için: Orjinal Demo

Temanın Orjinal detay sayfanı: Tema Detayları

Tema silinmiştir Arkadaşlar Orjinal temayı indirin benim düzenleme yaptığımı sildim !!!

Temayı şu anki görünümüne kavuşturmak için bir yönetim sayfası yok, Temayı Temalar bölümündeki özelleştir sekmesi altından düzenleyebilirsiniz, Ancak Temanın bazı alanları için birebir kod yapısından değişim yapmanız gerekebilir.

Orjinal halinde slayt alanı mevcut, Düzenlenmiş halinde kapalı olduğu için gözükmüyor ancak ben slayt alanını kapattım isteyen açabilir,

Tema için kurulum ardından ek olarak eklenti kurulumu isteyecektir bu eklentileri isteğe bağlı kurabilirsiniz ancak ben gereksiz olarak düşünüyorum sadece tema ile birlikte kullanmanız için Tema ile uyum ve basit cache sistemi için Temanın hızlı olması Autoptimize eklentisini öneriyorum.

Tema içinde anlaşılman yer varsa sorabilirsiniz, Yapamadığıız yer olursa söyleyebilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

WordPress Blog Tema #Bloggerz

Saygılar sevgiler..